Jak pomagamy

Fundacja „Dobry Duszek” powstała aby skutecznie nieść pomoc głodnym, biednym i osieroconym dzieciom. Działamy już od 12 lat. Jednym z najważniejszych celów Fundacji jest zapewnienie jak największej liczbie biednych dzieci w naszym regionie przynajmniej jednego ciepłego posiłku dziennie.

Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowujemy posiłki, a następnie dostarczamy je do szkół i placówek oświatowych. Do chwili obecnej przekazaliśmy ponad 103 000 gorących posiłków oraz 800 ton żywności dla 1000 osób.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładkach:

• Dożywianie dzieci
  • Żywność PEAD
  • Wakacje z Dobrym Duszkiem
  • Ochrona zdrowia

20 lutego 2016 roku Fundacja „Dobry Duszek” obchodziła 10-cio lecie powstania. Wydarzenie to było okazją aby podziękować za okazaną pomoc oraz wkład włożony w rozwój fundacji. W uroczystości uczestniczyli darczyńcy i przedstawiciele beneficjentów – dyrektorzy szkół i placówek oświatowych.

Prezentacja fundacji DD 10-LECIE

Szanowni Państwo! Tylko dzięki Ludziom Dobrej Woli możemy pomagać…