zdjecie2

Małgorzata Patynowska

uniwersytet_wyszynskiego

Wydział Nauk Historycznych i Społecznych – kierunek studiów – Politologia

Jesteśmy tutaj nie po to, by wyciągnąć z życia co się da, ale żeby dodać do niego to, co możemy.”

(William Osler)

24 25

Jestem wdzięczna Bogu i ludziom, że  pomogli  mi odkryć to co chcę w życiu robić.
Realizacja głównego celu fundacji jakim jest przygotowanie, dostarczanie pożywienia dla potrzebujących dzieci jak również otrzymywanie różnych darowizn od ludzi sprawia, że jestem świadkiem jak dobro  zakwita i owocuje.

5 listopada 2003 r. wspólnie z moją siostrą Dorotą oraz zaprzyjaźnionymi osobami: Antoniną, Darkiem, Januszem oraz małym Maćkiem – synkiem Doroty  rozpoczęliśmy dożywianie. Przyrządzaliśmy posiłki, robiliśmy zakupy, dostarczaliśmy posiłki do szkół własnym transportem.

Wszystko to było możliwe dzięki właściwym osobom. Takimi właśnie ludźmi otaczam się na co dzień, chwilami tracąc poczucie rzeczywistości wierząc, że jest tylko dobro.

Rada Fundacji:

Monika Gaczyńska     –  Przewodnicząca Rady Fundacji

Janusz Rejmer            –  Zastępca Przewodniczącego Fundacji

Zofia Rosa Mitsuko     –  Sekretarz Rady Fundacji

Zarząd Fundacji :

Dorota Kacprowicz – Prezes Zarządu

logo-akademia-kozminskieg

Roczne Studia Psychologii Biznesu dla Menedżerów

akreditacje__04

wsh_logo_nazwa.

Roczne Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi

wsh_logo_nazwa.