Założycielka Fundacji:

Małgorzata Patynowska – Członek Zarządu

Jestem wdzięczna Bogu i ludziom, że  pomogli  mi odkryć to co chcę w życiu robić.
Realizacja głównego celu fundacji jakim jest przygotowanie, dostarczanie pożywienia dla potrzebujących dzieci jak również otrzymywanie różnych darowizn od ludzi sprawia, że jestem świadkiem jak dobro  zakwita i owocuje.

5 listopada 2003 r. wspólnie z moją siostrą Dorotą oraz zaprzyjaźnionymi osobami: Antoniną, Darkiem, Januszem oraz małym Maćkiem – synkiem Doroty  rozpoczęliśmy dożywianie. Przyrządzaliśmy posiłki, robiliśmy zakupy, dostarczaliśmy posiłki do szkół własnym transportem.

Wszystko to było możliwe dzięki właściwym osobom. Takimi właśnie ludźmi otaczam się na co dzień, chwilami tracąc poczucie rzeczywistości i wierząc, że jest tylko dobro.

Wydział Nauk Historycznych i Społecznych – kierunek studiów – Politologia

„Jesteśmy tutaj nie po to, by wyciągnąć z życia co się da, ale żeby dodać do niego to, co możemy.”
– William Osler

Rada Fundacji: